1989'dan bu yana...
Lüks Plastik 1989 yılından günümüze farklı tasarımlı ürünler dizayn etmekte ve bu ürünleri yüksek kalite ile üretmekte olup, dünya da Brezilya’dan İsveç’e, Rusya’dan Güney Afrika’ya, İspanya’dan Kuveyt’e 81 ülkede 5 kıtada ihraç etmektedir.

15000m2 kapalı alanda ileri teknoloji ve birinci sınıf hammadde ile üretim yapmakta olan, tamamı müşteri ve piyasa beklentileri doğrultusunda kaliteyi, en ekonomik fiyat, en kısa sürede ve en iyi hizmet ile müşterilerine sunmak hedefi ile üretim yapmaktadır.

Firmamız, dünya standartları olarak kabul edilen ISO 9001 kalite güvencesinin yanı sıra ISO-14001 ve ISO-18001 kalite belgesine sahiptir.

Ayrıca İngiltere’nin saygın NVA Quality Certificate Services Co. Limited tarafından verilen C€ General Products Safety belgesine de sahiptir. Bunun yanı sıra firmamız TÜV Rheinland, Intertek, SGS, Bureau Veritas gibi dünyaca saygın kuruluşlardan alınmış olan test ve de kalite raporlarına sahiptir.

Üretimimizin tamamı Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı 14.12.2011 tarih ve G34-5022 sayılı izni ile gerçekleşmektedir.

Lüks Plastik olarak vizyonumuz bugün olduğu gibi gelecekte de, ürün çeşitliliğimizi ve portföyümüzü genişleterek, pratik ve kaliteli ürünleri siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde sunmak olacaktır.

Saygılarımızla